دکتر علی حسین پورفیضی

دکتر علی حسین پورفیضی

تخصص ارتوپدی

اصفهان
%۸۴
پیشنهاد(از ۲۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

تعویض مفاصل آسیب ورزشی شانه و زانو و مچ پا آرتروز مفصل زانو دیسک مهره شکستگی ها آسیب های دست

در مطب انجام تزریق های داخل مفصل انجام پی آر پی انجام آنالیز کل بدن جهت مشکلات داخلی در صورت نیاز گچ گیری انجام می شود

همکاری با بیمارستان های عسگریه، بیمارستان سعدی

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.poorfeizi   

کد نظام پزشکی

۱۳۰۸۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، پایین از پارکینگ طبقاتی، روبه روی بانک سامان، ساختمان تندیس

اطلاعات مطب خیابان عسگریه

آدرس:

اصفهان، خیابان عسگریه، روبه روی بیمارستان عسکریه، ساختمان شادپسران، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی حسین پورفیضی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی حسین پورفیضی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۴ کاربر)

%۸۴
۲۰ کاربر از ۲۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان توحید میانی
مطب خیابان عسگریه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علی حسین پورفیضی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علی حسین پورفیضی
دکتر علی حسین پورفیضی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی حسین پورفیضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی حسین پورفیضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی حسین پورفیضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی حسین پورفیضی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی حسین پورفیضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسین پورفیضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی حسین پورفیضی کجا است؟
دکتر علی حسین پورفیضی 2 مطب در مطب خیابان توحید میانی و مطب خیابان عسگریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی حسین پورفیضی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی حسین پورفیضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسین پورفیضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی حسین پورفیضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی حسین پورفیضی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی حسین پورفیضی چه زمانی است؟
دکتر علی حسین پورفیضی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسین پورفیضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی حسین پورفیضی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر علی حسین پورفیضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی حسین پورفیضی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی حسین پورفیضیدکتر علی حسین پورفیضی dr ali hossein poorfeizi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر علی حسین پورفیضی در اصفهان، خیابان توحید میانی، پایین از پارکینگ طبقاتی، روبه روی بانک سامان، ساختمان تندیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی حسین پورفیضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09038733700 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی حسین پورفیضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی حسین پورفیضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی حسین پورفیضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی حسین پورفیضی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی حسین پورفیضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.