دکتر علی همتی

دکتر علی همتی

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

27564
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان رودکی

آدرس:

تهران، خیابان رودکی، بین دامپزشکی و بوستان سعدی، ابتدای کوچه علیا، پلاک 3

تلفن:02166835429

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی همتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی همتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی و دقیق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی همتی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی همتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی همتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی همتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی همتی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی همتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی همتی کجا است؟
دکتر علی همتی 1 مطب در مطب خیابان رودکی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی همتی را ببینید.
+
آیا دکتر علی همتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی همتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی همتی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی همتی چه زمانی است؟
دکتر علی همتی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی همتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی همتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی همتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی همتی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی همتیدکتر علی همتی dr ali hemmati از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر علی همتی در تهران، خیابان رودکی، بین دامپزشکی و بوستان سعدی، ابتدای کوچه علیا، پلاک 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی همتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166835429 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی همتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی همتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی همتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی همتی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی همتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.