دکتر فرید وحیدی

دکتر فرید وحیدی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

37161
%89
پیشنهاد(از 70 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان رودکی

آدرس:

تهران، خیابان رودکی جنوبی، تقاطع هاشمی، جنب پاساژ نگین(روبروی پاساژ آیدین)، پلاک 469، طبقه همکف، واحد 1

تلفن:02166368964

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرید وحیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرید وحیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 70 کاربر)

%89
62 کاربر از 70 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  29 نفر
 • 45-90 دقیقه
  28 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

محجوبه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

داروهای سنگین تجویز می کنند و تشخیص خاصی نمیدهند.

رادین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوش اخلاق و خوش برخورد و با تشخیص دقیق می باشند فقط دارو بیش از حد تجویز می نمایند که باعث سردرگمی بیمار می شود.

میترا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فعلا نتیجه نگرفتم

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی هستند پیشنهاد می کنم در نیاز به ایشان مراجعه فرمایند

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دكتر خوب وكاربلدي هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرید وحیدی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرید وحیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرید وحیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرید وحیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرید وحیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرید وحیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید وحیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرید وحیدی کجا است؟
دکتر فرید وحیدی 1 مطب در مطب خیابان رودکی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرید وحیدی را ببینید.
+
آیا دکتر فرید وحیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرید وحیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرید وحیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرید وحیدی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرید وحیدی چه زمانی است؟
دکتر فرید وحیدی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید وحیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرید وحیدی چقدر است؟
تا کنون 70 نفر به دکتر فرید وحیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرید وحیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرید وحیدیدکتر فرید وحیدی dr farid vahidi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر فرید وحیدی در تهران، خیابان رودکی جنوبی، تقاطع هاشمی، جنب پاساژ نگین(روبروی پاساژ آیدین)، پلاک 469، طبقه همکف، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرید وحیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166368964 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرید وحیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرید وحیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرید وحیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرید وحیدی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرید وحیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.