%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

50851

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، بعد از بهبودی، کوچه آشیان، پلاک 4، طبقه 3، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید یوسفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید یوسفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حمید یوسفی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حمید یوسفی
دکتر حمید یوسفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید یوسفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید یوسفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید یوسفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید یوسفی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید یوسفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید یوسفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید یوسفی کجا است؟
دکترحمید یوسفی مطب خیابان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید یوسفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید یوسفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید یوسفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید یوسفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید یوسفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید یوسفی چه زمانی است؟
دکتر حمید یوسفی از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید یوسفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید یوسفی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر حمید یوسفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید یوسفی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید یوسفیدکترحمید یوسفی dr hamid yousefi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر حمید یوسفی در تهران، خیابان آزادی، بعد از بهبودی، کوچه آشیان، پلاک 4، طبقه 3، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید یوسفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09397338865 , 02122857310 , 02166857286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید یوسفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید یوسفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید یوسفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید یوسفی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید یوسفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.