دکتر امیرحسین سالاری

دکتر امیرحسین سالاری

کد نظام پزشکی: 61980
4.9 (383 نظر)
٪97 پیشنهاد کاربران
8433 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر امیرحسین سالاری

مطب خیابان آمادگاه
آدرس: اصفهان - اصفهان ، خیابان آمادگاه ، جنب داروخانه سپاهان ، ساختمان پزشکی سپاهان ، بلوک 4 ، طبقه 2
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 9 خرداد | 08:40

آدرس مطب دکتر امیرحسین سالاری

مطب خیابان آمادگاه
آدرس:
اصفهان ، خیابان آمادگاه ، جنب داروخانه سپاهان ، ساختمان پزشکی سپاهان ، بلوک 4 ، طبقه 2
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر امیرحسین سالاری

بیمه ارتش
بیمه تکمیلی جانبازان

نظرات درباره دکتر امیرحسین سالاری

4.9
از 383 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%97
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/05)
(1403/03/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر کارشون واقعا عالیه از وقتی مادرم تحت نظر ایشون درمان میشه کلی پیشرفت کرده
کاربر دکترتو(1403/02/30)
نوبت دهی مطب
(1403/02/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
مشکل شدید خشکی دهان و چشم دارم، دارو تجویز شد، اولین مراجعه ی من بود.
کاربر دکترتو(1403/02/29)
نوبت دهی مطب
(1403/02/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
سلام وخسته نباشید ،من رماتیسم مفصلی دارم. دکتر سالاری خیلی خوب تشخیص دادند مشکل من را ممنون
کاربر دکترتو(1403/02/26)
نوبت دهی مطب
(1403/02/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
الان حدودا پانزده سال هست تحت درمان ایشان هستم برای روماتیسم واقعا دکتر خیلی خوبی هستند ومن تو این مدت مشکل خاصی پیدا نکردم با توجه به اینکه آمپول های خاص مصرف میکنم
کاربر دکترتو(1403/02/26)
(1403/02/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: درد و التهاب انگشتان دست
کاربر دکترتو(1403/02/23)
نوبت دهی مطب
(1403/02/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه : روماتیسم

سوالات متداول راجع به دکتر امیرحسین سالاری

چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین سالاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین سالاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین سالاری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین سالاری چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین سالاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین سالاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر امیرحسین سالاری کجا است؟
دکتر امیرحسین سالاری 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین سالاری را ببینید.
آیا دکتر امیرحسین سالاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین سالاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر امیرحسین سالاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین سالاری متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین سالاری چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین سالاری از روز چهارشنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین سالاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین سالاری چقدر است؟
تا کنون 383 نفر به دکتر امیرحسین سالاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین سالاری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر امیرحسین سالاریدکتر امیرحسین سالاری dr amirhosein salari از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر امیرحسین سالاری در اصفهان ، خیابان آمادگاه ، جنب داروخانه سپاهان ، ساختمان پزشکی سپاهان ، بلوک 4 ، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین سالاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132229424 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین سالاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین سالاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین سالاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین سالاری متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین سالاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.