دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
سیده زهرا بنی حسینی

سیده زهرا بنی حسینی

کارشناس ارشد مامایی

دکترای تخصصی بیولوژی تولید مثل( جنین شناسی بالینی)
تهران

کد نظام پزشکی

م- 11195
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان ابن سینا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد مامایی

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، تقاطع خیابان مفتح، ساختمان 230

تلفن:02188324898

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سیده زهرا بنی حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سیده زهرا بنی حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیده زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ازشون راضی ام

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سیده زهرا بنی حسینی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان مطهری
تهران - تهران، خیابان مطهری، تقاطع خیابان مفتح، ساختمان 230


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو66,500 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سیده زهرا بنی حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده زهرا بنی حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سیده زهرا بنی حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سیده زهرا بنی حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده زهرا بنی حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سیده زهرا بنی حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سیده زهرا بنی حسینی کجا است؟
دکتر سیده زهرا بنی حسینی 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سیده زهرا بنی حسینی را ببینید.
+
آیا سیده زهرا بنی حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده زهرا بنی حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سیده زهرا بنی حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده زهرا بنی حسینی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سیده زهرا بنی حسینی چه زمانی است؟
دکتر سیده زهرا بنی حسینی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سیده زهرا بنی حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سیده زهرا بنی حسینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به سیده زهرا بنی حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سیده زهرا بنی حسینی 5 از 5 است.
درباره سیده زهرا بنی حسینی


دکتر سیده زهرا بنی حسینی dr seyyedeh zahra bani hosseini از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب سیده زهرا بنی حسینی در تهران، خیابان مطهری، تقاطع خیابان مفتح، ساختمان 230 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سیده زهرا بنی حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188324898 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سیده زهرا بنی حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سیده زهرا بنی حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سیده زهرا بنی حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سیده زهرا بنی حسینی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سیده زهرا بنی حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.