%85
پیشنهاد(از 19 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی جراحی کلیه ومجاری ادراری وپروستات، نازایی وناتوانی جنسی، فلو شیپ جراحی بسته سنگهای ادراری ولاپاروسکوپی 

پیشرفته

درمان کلیه اعمال جراحی باز یا بسته، یالاپاروسکوپیک کلیه ها ومجاری ادراری، مثانه وپروستات، نظیر سنگهای ادراری، ناهنجاریهای 

مادرزادی، بزرگی خوش خیم ویا بدخیم پروستات، سرطانهای کلیه ومثانه وپروستات، تنگی های مجاری ادراری، کجی های مادرزادی ویا 

اکتسابی دستگاه تناسلی، سوراخ نابجای محل خروج ادرارو....

در مطب سونداژوگشاد سازی مجرا، ختنه، بستن لوله های مردان، سونوگرافی کلیه مثانه وپروستات، کرایوتراپی زگیل های تناسلی، تروکار 

سیستوستومی درموارد انسداد ادراری، جراحی های کوچک ضایعات دستگاه تناسلی خارجی، نمونه برداری از پروستات درمواردشک به 

سرطان پروستات

همکاری با بیمارستان عیسی بن مریم اصفهان، بیمارستان شهدای لنجان زرین شهر، بیمارستان امام فلاورجان، بیمارستان شفا کلیشاد، مرکز 

جراحی اردیبهشت اصفهان

کد نظام پزشکی

32007

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان امادگاه

آدرس:

اصفهان ، خیابان امادگاه،جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس، پلاک۱۲۵

تلفن:03132225728

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید بهجتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید بهجتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%85
16 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امادگاه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سعید بهجتی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر سعید بهجتی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر سعید بهجتی
دکتر سعید بهجتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید بهجتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید بهجتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید بهجتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید بهجتی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید بهجتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید بهجتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید بهجتی کجا است؟
دکترسعید بهجتی مطب خیابان امادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید بهجتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید بهجتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید بهجتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید بهجتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید بهجتی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید بهجتی چه زمانی است؟
دکتر سعید بهجتی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید بهجتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید بهجتی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر سعید بهجتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید بهجتی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید بهجتیدکترسعید بهجتی dr saeed behjati از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر سعید بهجتی در اصفهان ، خیابان امادگاه،جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس، پلاک۱۲۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید بهجتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132225728 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید بهجتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید بهجتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید بهجتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید بهجتی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید بهجتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.