%84
پیشنهاد(از 31 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی بيماريهای داخلی و بورد فوق تخصصی بيماريهای غدد و متابوليسم

درمان بيماريهاي تيروييد، ديابت، كبد چرب، چاقی و لاغری، پوكی استخوان، فشار خون هورمونی، پرمويي، جوش و ريزش موی هورمونی، اختلالات رشد وبلوغ، اختلالات هيپوفيز و پرولاكتين و اختلالات غدد فوق كليوی

در مطب سنجش تراكم استخوان با استفاده از پيشرفته ترين تكنولوژی آمريكا انجام می شود.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران , خیابان مطهری ، خیابان فجر ، روبروی بیمارستان جم ، کوچه مدائن ، ساختمان پزشکان ماهان ، طبقه 4 ، واحد 8

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منوچهر محمدبیکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منوچهر محمدبیکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%84
26 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

مروارید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر حاذق.. من واقعا بعد از مدتها نتیجه گرفتم بخاطر تشخیص درست ایشون

مسلم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برای مراجعه کننده وقت نمی گذارند.

شهرام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار محترم و تشخیص درست و به حرف هام گوش دادند.

مهین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

نگار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک فوق العاده هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منوچهر محمدبیکیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منوچهر محمدبیکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منوچهر محمدبیکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر محمدبیکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منوچهر محمدبیکی چقدر است؟
هزینه ویزیت منوچهر محمدبیکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر محمدبیکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منوچهر محمدبیکی کجا است؟
دکتر منوچهر محمدبیکی 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منوچهر محمدبیکی را ببینید.
+
آیا دکتر منوچهر محمدبیکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر محمدبیکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منوچهر محمدبیکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منوچهر محمدبیکی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منوچهر محمدبیکی چه زمانی است؟
دکتر منوچهر محمدبیکی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر محمدبیکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منوچهر محمدبیکی چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر منوچهر محمدبیکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منوچهر محمدبیکی 5 از 5 است.

درباره دکتر منوچهر محمدبیکیدکتر منوچهر محمدبیکی dr manucher mohammad beyki از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر منوچهر محمدبیکی در تهران , خیابان مطهری ، خیابان فجر ، روبروی بیمارستان جم ، کوچه مدائن ، ساختمان پزشکان ماهان ، طبقه 4 ، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منوچهر محمدبیکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186073958 , 09024747190 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منوچهر محمدبیکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منوچهر محمدبیکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منوچهر محمدبیکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منوچهر محمدبیکی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منوچهر محمدبیکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.