دکتر علی میرعلایی

دکتر علی میرعلایی

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

اصفهان

کد نظام پزشکی

16202
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قمرالدوله، طبقه دوم، اتاق209

تلفن:03132361767

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی میرعلایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی میرعلایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

حمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تعریف پزشک رو زیاد شنیدم ولی متأسفانه امکان گرفتن نوبت وجود نداره

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خوب بودند واقعا صبور و با تجربه اند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی میرعلاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی میرعلایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی میرعلایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی میرعلایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی میرعلایی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی میرعلایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی میرعلایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی میرعلایی کجا است؟
دکتر علی میرعلایی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی میرعلایی را ببینید.
+
آیا دکتر علی میرعلایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی میرعلایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی میرعلایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی میرعلایی متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی میرعلایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی میرعلایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی میرعلایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی میرعلایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علی میرعلایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی میرعلایی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی میرعلاییدکتر علی میرعلایی dr ali miralaie از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر علی میرعلایی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قمرالدوله، طبقه دوم، اتاق209 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی میرعلایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132361767 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی میرعلایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی میرعلایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی میرعلایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی میرعلایی متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی میرعلایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.