دکتر مرضیه بارچی نژاد

دکتر مرضیه بارچی نژاد

تخصص کودکان و نوزادان

بندرعباس

کد نظام پزشکی

95314

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه فاطمیه

آدرس:

بندرعباس، چهارراه فاطميه، روبروي شيرينيکده، ساختمان پزشک، ط۱

تلفن:07632210430

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرضیه بارچی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مرضیه بارچی نژاد
نوبت مطب چهارراه فاطمیه
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، چهارراه فاطميه، روبروي شيرينيکده، ساختمان پزشک، ط۱

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه بارچی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه بارچی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه بارچی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه بارچی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه بارچی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه بارچی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه بارچی نژاد کجا است؟
دکتر مرضیه بارچی نژاد 1 مطب در مطب چهارراه فاطمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرضیه بارچی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه بارچی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه بارچی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه بارچی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه بارچی نژاد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه بارچی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه بارچی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه بارچی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه بارچی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرضیه بارچی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه بارچی نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر مرضیه بارچی نژاددکتر مرضیه بارچی نژاد dr marzieh barchinejad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر مرضیه بارچی نژاد در بندرعباس، چهارراه فاطميه، روبروي شيرينيکده، ساختمان پزشک، ط۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه بارچی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632210430 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه بارچی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه بارچی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه بارچی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه بارچی نژاد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه بارچی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.