دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی

دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

فلوشیپ تصویربرداری مداخله ای اعصاب (اینترونشنال نورورادیولوژی)
تهران

کد نظام پزشکی

43970
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان چهارم، پلاک 4

تلفن:02188672512

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر دستت طلا ،من ۴ ماه هست تحت درمان دکتر هستم و تازه فهمیدم زندگی بدون سر درد یعنی چی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی
نوبت مطب ونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان چهارم، پلاک 4

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا فرهاد منطقی فسایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی کجا است؟
دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی را ببینید.
+
آیا دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا فرهاد منطقی فساییدکتر رضا فرهاد منطقی فسایی dr reza farhad manteqi fasayi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی در تهران، میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان چهارم، پلاک 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188672512 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا فرهاد منطقی فسایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.