کد نظام پزشکی

۴۵۵۷۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه دوم، واحد 202

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

در حال حاضر نوبت گیری اینترنتی این پزشک فعال نمی باشد.

دکتر رامین قاسمی دارستانی
دکتر رامین قاسمی دارستانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین قاسمی دارستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین قاسمی دارستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین قاسمی دارستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین قاسمی دارستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین قاسمی دارستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین قاسمی دارستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین قاسمی دارستانی کجا است؟
دکتر رامین قاسمی دارستانی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رامین قاسمی دارستانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رامین قاسمی دارستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین قاسمی دارستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین قاسمی دارستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین قاسمی دارستانی متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین قاسمی دارستانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رامین قاسمی دارستانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین قاسمی دارستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین قاسمی دارستانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رامین قاسمی دارستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین قاسمی دارستانی 0 از 5 است.

درباره دکتر رامین قاسمی دارستانی

دکتر رامین قاسمی دارستانی dr ramin ghasemi darestani از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر رامین قاسمی دارستانی در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه دوم، واحد 202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین قاسمی دارستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132201688 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین قاسمی دارستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین قاسمی دارستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین قاسمی دارستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین قاسمی دارستانی تخصص کودکان و نوزادان ، فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین قاسمی دارستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.