%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی)

اطلاعات مطب سهروردی شمالی

آدرس:

تهران، خیابان بهشتی، سهروردی شمالی، کوچه نقدی، پلاک 56

تلفن:02188736240

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن آیتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن آیتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

منصور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

باسلام وعرض ادب، یک دکتر نمونه و باخلاق و حاذق ،برای من جراحی باز رادیکال پروستاتکتومی در بیمارستان مهر انجام دادند و همینطور از پرستاران بیمارستان تشکر می کنم که عالی رسیدگی کردند و بعداز سه روز هیچ مشکلی نداشتم و کاملا رفع مشکل شد

طاهر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار محترم صبور و متعهد عاشق پزشکی و خدمت به مردم هستن من سرطان داشتم با جراحی بسیار استادانه ایشان الان خوب شدم

هاجر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

جناب دکتر آیتی سربلندی کشور عزیزمان هستند پدر بنده توده مثانه داشتن .قم تحت نظر دکتر بودن که گفته بودن باید مثانشون خارج بشه .با معرفی دوستان نزد جناب دکتر آیتی رفتیم ایشان فرمودند من تراش میدم توده رو .وخدارو شکر عمل پدرم با موفقعیت انجام شد حالشون خدارو شکر بهتره ..از خدای متعال برای دکتر آیتی عزیز و بزرگوار عمر با عزت خواستارم

اکرم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر آیتی نعمتی برای کشور ماست بسیار مودب با اخلاق و بسیار ماهر و متبحر در کار درمان .من پدرم که بد خیمی مثانه داشت پیش ایشان بردم مثانه شو عمل کردند و مثانه مصنوعی براشون درست نمودند.بیمارستان مهر هم دارای کادر منظم و بااخلاق .من این پزشک رو از هر نظر تایید میکنم خدا ایشون برای ما نگهداره .آمین.

محمد حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

استاد ارجمند جناب دکتر آیتی این متخصص ارزشمند و با اخلاق و مردمی نعمتی هستند که خداوند متعال ایشان را به مردم ایران هدیه داده است. من از سال 1394 گرفتار بیماری پروستات بودم. خداوند متعال این پزشک حاذق را بر سر راه من قرار داد و با دستان کار آزموده این بزرگوار عمل شدم و بحمدا... هیچ مشکلی ندارم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محسن آیتی
نوبت مطب سهروردی شمالی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان بهشتی، سهروردی شمالی، کوچه نقدی، پلاک 56

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن آیتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن آیتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن آیتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن آیتی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن آیتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن آیتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن آیتی کجا است؟
دکتر محسن آیتی 1 مطب در مطب سهروردی شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن آیتی را ببینید.
+
آیا دکتر محسن آیتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن آیتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن آیتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن آیتی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن آیتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن آیتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن آیتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن آیتی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر محسن آیتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن آیتی 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن آیتیدکتر محسن آیتی dr mohsen ayati از دکترهای متخصص سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محسن آیتی در تهران، خیابان بهشتی، سهروردی شمالی، کوچه نقدی، پلاک 56 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن آیتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188736240 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن آیتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن آیتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن آیتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن آیتی متخصص سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن آیتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.