تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات میدان شریعتی

آدرس:

همدان ،میدان شریعتی ،خیابان میرزاده عشقی ،محل سابق بیمارستان امام ،کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام (ره)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود غلیاف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود غلیاف
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان شریعتی
همدان - همدان ،میدان شریعتی ،خیابان میرزاده عشقی ،محل سابق بیمارستان امام ،کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام (ره)


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود غلیاف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود غلیاف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود غلیاف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود غلیاف چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود غلیاف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود غلیاف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود غلیاف کجا است؟
دکتر محمود غلیاف 1 مطب در میدان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود غلیاف را ببینید.
+
آیا دکتر محمود غلیاف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود غلیاف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود غلیاف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود غلیاف متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود غلیاف چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود غلیاف تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود غلیاف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود غلیاف چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمود غلیاف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود غلیاف 0 از 5 است.
درباره دکتر محمود غلیاف


دکتر محمود غلیاف dr mahmood ghalyaf از دکترهای متخصص داخلی همدان هستند. مطب دکتر محمود غلیاف در همدان ،میدان شریعتی ،خیابان میرزاده عشقی ،محل سابق بیمارستان امام ،کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام (ره) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود غلیاف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08138321784-08138321371-08138322440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود غلیاف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود غلیاف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود غلیاف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود غلیاف متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود غلیاف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.