دکتر مصطفی قانعی

دکتر مصطفی قانعی

فوق تخصص ریه

تهران

کد نظام پزشکی

29368

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب وصال شیرازی

آدرس:

تهران، خیابان وصال شیرازی، خیابان ایتالیا، ساختمان پزشکان ایتالیا، پلاک ساختمان 62، طبقه سوم، واحد 13

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی قانعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مصطفی قانعی
نوبت مطب وصال شیرازی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان وصال شیرازی، خیابان ایتالیا، ساختمان پزشکان ایتالیا، پلاک ساختمان 62، طبقه سوم، واحد 13

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی قانعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی قانعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی قانعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی قانعی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی قانعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی قانعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی قانعی کجا است؟
دکتر مصطفی قانعی 1 مطب در مطب وصال شیرازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی قانعی را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی قانعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی قانعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی قانعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی قانعی متخصص ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی قانعی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی قانعی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی قانعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی قانعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مصطفی قانعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی قانعی 0 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی قانعیدکتر مصطفی قانعی dr mostafa qaneei از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر مصطفی قانعی در تهران، خیابان وصال شیرازی، خیابان ایتالیا، ساختمان پزشکان ایتالیا، پلاک ساختمان 62، طبقه سوم، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی قانعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188980164-02188963863 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی قانعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی قانعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی قانعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی قانعی متخصص و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی قانعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.