دکتر افشان فرشادمهر

دکتر افشان فرشادمهر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

134883

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان محتشم کاشانی

آدرس:

اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، روبروی خیابان جمالزاده (بین کوچه ۳۱و۳۳)، ساختمان امین ۳، طبقه ۲، واحد6

تلفن:03136263314

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افشان فرشادمهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر افشان فرشادمهر
نوبت مطب خیابان محتشم کاشانی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، روبروی خیابان جمالزاده (بین کوچه ۳۱و۳۳)، ساختمان امین ۳، طبقه ۲، واحد6

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افشان فرشادمهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افشان فرشادمهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افشان فرشادمهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افشان فرشادمهر چقدر است؟
هزینه ویزیت افشان فرشادمهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افشان فرشادمهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افشان فرشادمهر کجا است؟
دکتر افشان فرشادمهر 1 مطب در مطب خیابان محتشم کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر افشان فرشادمهر را ببینید.
+
آیا دکتر افشان فرشادمهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افشان فرشادمهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افشان فرشادمهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افشان فرشادمهر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افشان فرشادمهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر افشان فرشادمهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر افشان فرشادمهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افشان فرشادمهر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر افشان فرشادمهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افشان فرشادمهر 0 از 5 است.

درباره دکتر افشان فرشادمهردکتر افشان فرشادمهر dr afshan farshadmehr از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر افشان فرشادمهر در اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، روبروی خیابان جمالزاده (بین کوچه ۳۱و۳۳)، ساختمان امین ۳، طبقه ۲، واحد6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افشان فرشادمهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136263314 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افشان فرشادمهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افشان فرشادمهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افشان فرشادمهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افشان فرشادمهر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افشان فرشادمهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.