دکتر احمد گشتاسبی

دکتر احمد گشتاسبی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

14676

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات بلوار گلستان

آدرس:

شیراز ،خیابان استاد شهریار ، خیابان گلستان، جنب داروخانه گلستان

تلفن:07137313182

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد گشتاسبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بلوار گلستان
ملاحظات

درحال حاضر نوبت گیری اینترنتی این پزشک فعال نمی باشد.  

دکتر احمد گشتاسبی
دکتر احمد گشتاسبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد گشتاسبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد گشتاسبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد گشتاسبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد گشتاسبی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد گشتاسبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد گشتاسبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد گشتاسبی کجا است؟
دکتراحمد گشتاسبی بلوار گلستان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد گشتاسبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد گشتاسبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد گشتاسبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد گشتاسبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد گشتاسبی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد گشتاسبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد گشتاسبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد گشتاسبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد گشتاسبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر احمد گشتاسبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد گشتاسبی 0 از 5 است.

درباره دکتر احمد گشتاسبیدکتراحمد گشتاسبی dr ahmad gashtasbi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر احمد گشتاسبی در شیراز ،خیابان استاد شهریار ، خیابان گلستان، جنب داروخانه گلستان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد گشتاسبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137313182 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد گشتاسبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد گشتاسبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد گشتاسبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد گشتاسبی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد گشتاسبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.