دکتر فریده عسکری

دکتر فریده عسکری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

32744
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات زند

آدرس:

شیراز ،خیابان زند ،روبروی بیمارستان شهید فقیهی ، نرسیده به 20 متری ، بین بانک ملت و تجارت ، مجتمع پزشکی شیراز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریده عسکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده عسکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

پروانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

قبلا مریضشون بودم و راضی هستم ولی نوبت دهی سخت است.

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام دوستان نازایی داشتم خیلی فوق العاده بودن با یه نسخه ویزیت شدن با یه ویتامین E درمان شدم واقعا بی نظیر هستن من سال ها دارو استفاده کردم و هر ماه از امپول های تخمک گذاری استفاده کردم اما فایده نداشت تا اینکه با اولین مراجعه باردار شدم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریده عسکری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب زند
شیراز - شیراز ،خیابان زند ،روبروی بیمارستان شهید فقیهی ، نرسیده به 20 متری ، بین بانک ملت و تجارت ، مجتمع پزشکی شیراز


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده عسکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده عسکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده عسکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده عسکری چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده عسکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده عسکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده عسکری کجا است؟
دکتر فریده عسکری 1 مطب در زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریده عسکری را ببینید.
+
آیا دکتر فریده عسکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده عسکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده عسکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده عسکری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده عسکری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریده عسکری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده عسکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده عسکری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فریده عسکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده عسکری 5 از 5 است.
درباره دکتر فریده عسکری


دکتر فریده عسکری dr farideh askari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فریده عسکری در شیراز ،خیابان زند ،روبروی بیمارستان شهید فقیهی ، نرسیده به 20 متری ، بین بانک ملت و تجارت ، مجتمع پزشکی شیراز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده عسکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132334387-07132334199 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده عسکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده عسکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده عسکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده عسکری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده عسکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.