دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد

دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد

تخصص داخلی

شیراز

کد نظام پزشکی

10807

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات پوستچی

آدرس:

شیراز ،خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (پوستچی) ، جنب قنادی گلها ، ساختمان روزبهان، طبقه همکف

تلفن:07132338111

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد
نوبت مطب پوستچی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ،خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (پوستچی) ، جنب قنادی گلها ، ساختمان روزبهان، طبقه همکف

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود مرتضوی مهدی آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد کجا است؟
دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد 1 مطب در پوستچی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد را ببینید.
+
آیا دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد 0 از 5 است.

درباره دکتر محمود مرتضوی مهدی آباددکتر محمود مرتضوی مهدی آباد dr mahmood mortazavi mehdiabad از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد در شیراز ،خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (پوستچی) ، جنب قنادی گلها ، ساختمان روزبهان، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132338111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود مرتضوی مهدی آباد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.