دکتر پیمان ظفردوست

دکتر پیمان ظفردوست

تخصص جراحی مغز و اعصاب

ارومیه

کد نظام پزشکی

113614
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام کلیه جراحی های پیشرفته مربوط به مغز و نخاع و ستون فقرات، تومورهای مغزی و نخاع، خون ریزی مغزی، دیسک کمر و کردن، وسیله گذاری ستون فقرات

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۷

تلفن:04433435824

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیمان ظفردوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمان ظفردوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

گلناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پیشنهاد می شوند البته فعلا تحت درمان هستم.

منیره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر حاذق وکار بلدی بودند.

ناهید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار پزشک حاذق و با حوصله ای هستند

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی.مسلط،محترم و کار بلد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پیمان ظفردوست
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۷
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان ظفردوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان ظفردوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان ظفردوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان ظفردوست چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان ظفردوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان ظفردوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان ظفردوست کجا است؟
دکتر پیمان ظفردوست 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیمان ظفردوست را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان ظفردوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان ظفردوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان ظفردوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان ظفردوست متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان ظفردوست چه زمانی است؟
دکتر پیمان ظفردوست از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان ظفردوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان ظفردوست چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر پیمان ظفردوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان ظفردوست 5 از 5 است.

درباره دکتر پیمان ظفردوستدکتر پیمان ظفردوست dr peyman zafar doost از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب ارومیه هستند. مطب دکتر پیمان ظفردوست در ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان ظفردوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433435824 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان ظفردوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان ظفردوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان ظفردوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان ظفردوست متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان ظفردوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.