دکتر سید بهروز دشتی

دکتر سید بهروز دشتی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

54942
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان قصردشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از بیمارستان فرهمندفر، مجتمع پاسارگاد، طبقه سوم، واحد 302

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید بهروز دشتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید بهروز دشتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بینهایت دکتر خوب و باسواد و دلسوز هستن و خداروشکر دستشون خیلی خوبه.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب هستند.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن ،معاینه دقیقی می کنن .دخترم کولیک داشت خیلی بی قراری میکرد هر دارویی که بود استفاده کردم اما تاثیری نداشت اما ،با یه نسخه دکتر خوبه خوب شد

مهرزاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالى

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید بهروز دشتی
نوبت مطب خیابان قصردشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از بیمارستان فرهمندفر، مجتمع پاسارگاد، طبقه سوم، واحد 302

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید بهروز دشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید بهروز دشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید بهروز دشتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید بهروز دشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید بهروز دشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید بهروز دشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید بهروز دشتی کجا است؟
دکتر سید بهروز دشتی 1 مطب در مطب خیابان قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید بهروز دشتی را ببینید.
+
آیا دکتر سید بهروز دشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید بهروز دشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید بهروز دشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید بهروز دشتی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید بهروز دشتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید بهروز دشتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید بهروز دشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید بهروز دشتی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سید بهروز دشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید بهروز دشتی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید بهروز دشتیدکتر سید بهروز دشتی dr seyed behroz dashti از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر سید بهروز دشتی در شیراز، خیابان قصردشت، بالاتر از بیمارستان فرهمندفر، مجتمع پاسارگاد، طبقه سوم، واحد 302 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید بهروز دشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136278635, 09033779662 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید بهروز دشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید بهروز دشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید بهروز دشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید بهروز دشتی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید بهروز دشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.