دکتر المیرا جعفری زاده

دکتر المیرا جعفری زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

ارومیه

کد نظام پزشکی

87182
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

نوار قلب جنین، سونوگرافی، پاپ اسمیر، تعیین جنسیت، جراحی زیبایی زنان، جراحی های سرپایی، درمان نازایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۷، واحد ۷۰۳

تلفن:04433435812

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سلامت
 • ایرانیان
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر المیرا جعفری زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر المیرا جعفری زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر المیرا جعفری زاده
نوبت مطب خیابان حسنی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۷، واحد ۷۰۳

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر المیرا جعفری زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر المیرا جعفری زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر المیرا جعفری زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر المیرا جعفری زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت المیرا جعفری زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر المیرا جعفری زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر المیرا جعفری زاده کجا است؟
دکتر المیرا جعفری زاده 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر المیرا جعفری زاده را ببینید.
+
آیا دکتر المیرا جعفری زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر المیرا جعفری زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر المیرا جعفری زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر المیرا جعفری زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر المیرا جعفری زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر المیرا جعفری زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر المیرا جعفری زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر المیرا جعفری زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر المیرا جعفری زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر المیرا جعفری زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر المیرا جعفری زادهدکتر المیرا جعفری زاده dr elmira jafari zade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی ارومیه هستند. مطب دکتر المیرا جعفری زاده در ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان رازی، طبقه ۷، واحد ۷۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر المیرا جعفری زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433435812 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر المیرا جعفری زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر المیرا جعفری زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر المیرا جعفری زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر المیرا جعفری زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر المیرا جعفری زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.