دکتر فرید ایمان زاده

دکتر فرید ایمان زاده

فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

تهران

کد نظام پزشکی

22578
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب باغ فردوس

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از زعفرانیه، باغ فردوس، برج فردوس - طبقه 5

اطلاعات مطب خزانه

آدرس:

تهران، خزانه بخارایی، فلکه سوم، خیابان عاطفی، پلاک 7

تلفن:02155056691

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرید ایمان زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرید ایمان زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی عالی هستند...

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اقای دکتر تشخیص های خوبی دارند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرید ایمان زاده
نوبت مطب باغ فردوس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از زعفرانیه، باغ فردوس، برج فردوس - طبقه 5

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب خزانه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خزانه بخارایی، فلکه سوم، خیابان عاطفی، پلاک 7

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرید ایمان زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرید ایمان زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرید ایمان زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرید ایمان زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فرید ایمان زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ایمان زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرید ایمان زاده کجا است؟
دکتر فرید ایمان زاده 2 مطب در مطب باغ فردوس و مطب خزانه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرید ایمان زاده را ببینید.
+
آیا دکتر فرید ایمان زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ایمان زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرید ایمان زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرید ایمان زاده متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرید ایمان زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرید ایمان زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ایمان زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرید ایمان زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فرید ایمان زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرید ایمان زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر فرید ایمان زادهدکتر فرید ایمان زاده dr farid imanzadeh از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر فرید ایمان زاده در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از زعفرانیه، باغ فردوس، برج فردوس - طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرید ایمان زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122704317-02122704316 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرید ایمان زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرید ایمان زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرید ایمان زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرید ایمان زاده متخصص و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرید ایمان زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.