دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان سپاه، بعد از هلال احمر، ساختمان پزشکان نور، طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی مظاهری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی مظاهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

سوگند
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی و بهترین ♥️

امیر حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اولین ویزیت بود پسرم ۱۲ سالشون برای قد پیش ایشون رفتم و گفتن فعلا زمان برای رشد دارن ویتامین دی و Aدادن و شربت تقویتی که همیشه به پسرم میدادم مطب بسیار شلوغ و کمی بی نظم امیدوارم جلسات بعدی نتیجه بگیریم.

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوب و مهربان و با اخلاق البته من فقط برای چکاپ بردم دخترم رو اما همه بیمارانشون راضی بودن از آقای دکتر

یکتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام و ادب. آقای دکتر کار بلد و متخصص و اینکه فقط نمیدونم چرا من نوبت ۲۳ مهر رو گرفتم بعد امروز از طرف مطب لغو شده علت چی میتونه باشه فکر کنم ساعت کاری مطب افتاد صبحا

ایلیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار با ادب و باشخصیت و مهربان بودن. میگن درخت هرچی پربارتر افتاده تر........

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی مظاهری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب طالقانی
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان سپاه، بعد از هلال احمر، ساختمان پزشکان نور، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی مظاهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی مظاهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی مظاهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی مظاهری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی مظاهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مظاهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی مظاهری کجا است؟
دکتر علی مظاهری 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی مظاهری را ببینید.
+
آیا دکتر علی مظاهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی مظاهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی مظاهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی مظاهری متخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی مظاهری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی مظاهری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مظاهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی مظاهری چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر علی مظاهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی مظاهری 5 از 5 است.
درباره دکتر علی مظاهری


دکتر علی مظاهری dr ali mazaheri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر علی مظاهری در کرج واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی مظاهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی مظاهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی مظاهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی مظاهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی مظاهری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی مظاهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.