دکتر بزرگ علوی شوشتری

دکتر بزرگ علوی شوشتری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

6146

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، جنب بیمارستان کیان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بزرگ علوی شوشتری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بزرگ علوی شوشتری
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، جنب بیمارستان کیان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بزرگ علوی شوشتری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بزرگ علوی شوشتری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بزرگ علوی شوشتری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بزرگ علوی شوشتری چقدر است؟
هزینه ویزیت بزرگ علوی شوشتری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بزرگ علوی شوشتری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بزرگ علوی شوشتری کجا است؟
دکتر بزرگ علوی شوشتری 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بزرگ علوی شوشتری را ببینید.
+
آیا دکتر بزرگ علوی شوشتری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بزرگ علوی شوشتری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بزرگ علوی شوشتری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بزرگ علوی شوشتری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بزرگ علوی شوشتری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بزرگ علوی شوشتری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بزرگ علوی شوشتری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بزرگ علوی شوشتری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بزرگ علوی شوشتری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بزرگ علوی شوشتری 0 از 5 است.

درباره دکتر بزرگ علوی شوشتریدکتر بزرگ علوی شوشتری dr bozorg alavi shooshtari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر بزرگ علوی شوشتری در تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، جنب بیمارستان کیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بزرگ علوی شوشتری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122246786-02122264787 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بزرگ علوی شوشتری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بزرگ علوی شوشتری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بزرگ علوی شوشتری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بزرگ علوی شوشتری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بزرگ علوی شوشتری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.