دکتر عبدالهادی ناجی

دکتر عبدالهادی ناجی

فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

12735

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب عباس آباد

آدرس:

تهران، خیابان دکتر بهشتی ( عباس آباد )، پلاک 312، واحد 3

تلفن:02188759981

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالهادی ناجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عبدالهادی ناجی
نوبت مطب عباس آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دکتر بهشتی ( عباس آباد )، پلاک 312، واحد 3

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالهادی ناجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالهادی ناجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالهادی ناجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالهادی ناجی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالهادی ناجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالهادی ناجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالهادی ناجی کجا است؟
دکتر عبدالهادی ناجی 1 مطب در مطب عباس آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالهادی ناجی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالهادی ناجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالهادی ناجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالهادی ناجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالهادی ناجی متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالهادی ناجی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالهادی ناجی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالهادی ناجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالهادی ناجی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عبدالهادی ناجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالهادی ناجی 0 از 5 است.

درباره دکتر عبدالهادی ناجیدکتر عبدالهادی ناجی dr abdolhadi naji از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر عبدالهادی ناجی در تهران، خیابان دکتر بهشتی ( عباس آباد )، پلاک 312، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالهادی ناجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188759981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالهادی ناجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالهادی ناجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالهادی ناجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالهادی ناجی متخصص و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالهادی ناجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.