%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب گاندی

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان دوم گاندی، پلاک 2، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اردشیر قوام زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اردشیر قوام زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوب و بیماری شناس بی همتا

ساغر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اردشیر قوام زاده
نوبت مطب گاندی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، خیابان دوم گاندی، پلاک 2، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اردشیر قوام زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اردشیر قوام زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اردشیر قوام زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اردشیر قوام زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت اردشیر قوام زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اردشیر قوام زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اردشیر قوام زاده کجا است؟
دکتر اردشیر قوام زاده 1 مطب در مطب گاندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اردشیر قوام زاده را ببینید.
+
آیا دکتر اردشیر قوام زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اردشیر قوام زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اردشیر قوام زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اردشیر قوام زاده متخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اردشیر قوام زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اردشیر قوام زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اردشیر قوام زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اردشیر قوام زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر اردشیر قوام زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اردشیر قوام زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر اردشیر قوام زادهدکتر اردشیر قوام زاده dr ardeshir qavamzadeh از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر اردشیر قوام زاده در تهران، خیابان ولیعصر، خیابان دوم گاندی، پلاک 2، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اردشیر قوام زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188884003-02188884004 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اردشیر قوام زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اردشیر قوام زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اردشیر قوام زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اردشیر قوام زاده متخصص و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اردشیر قوام زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.