دکتر فرید نجد مظهر

دکتر فرید نجد مظهر

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی دست
تهران

کد نظام پزشکی

43159

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی، 50 متربالاتر از مترو صدر، روبه روی سفارت واتیکان، پلاک 1730، ساختمان رسا، واحد8

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرید نجد مظهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرید نجد مظهر
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شریعتی، 50 متربالاتر از مترو صدر، روبه روی سفارت واتیکان، پلاک 1730، ساختمان رسا، واحد8

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرید نجد مظهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرید نجد مظهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرید نجد مظهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرید نجد مظهر چقدر است؟
هزینه ویزیت فرید نجد مظهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید نجد مظهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرید نجد مظهر کجا است؟
دکتر فرید نجد مظهر 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرید نجد مظهر را ببینید.
+
آیا دکتر فرید نجد مظهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرید نجد مظهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرید نجد مظهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرید نجد مظهر متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرید نجد مظهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرید نجد مظهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید نجد مظهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرید نجد مظهر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرید نجد مظهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرید نجد مظهر 0 از 5 است.

درباره دکتر فرید نجد مظهردکتر فرید نجد مظهر dr farid najd mazhar از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر فرید نجد مظهر در تهران، خیابان شریعتی- پل صدر، 50 متر بالاتر از مترو صدر، پلاک1730، ساختمان رسا، طبقه 2، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرید نجد مظهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126604231-02126604229 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرید نجد مظهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرید نجد مظهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرید نجد مظهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرید نجد مظهر متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرید نجد مظهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.