دکتر قمرتاج خانبابایی

دکتر قمرتاج خانبابایی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری‌های ریه کودکان
تهران

کد نظام پزشکی

44355
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، روبروی پارک شریعتی، کوچه اتوبانک، پلاک 73، واحد 10، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قمرتاج خانبابایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قمرتاج خانبابایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر قمرتاج خانبابایی
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، روبروی پارک شریعتی، کوچه اتوبانک، پلاک 73، واحد 10، طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قمرتاج خانبابایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قمرتاج خانبابایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قمرتاج خانبابایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قمرتاج خانبابایی چقدر است؟
هزینه ویزیت قمرتاج خانبابایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قمرتاج خانبابایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قمرتاج خانبابایی کجا است؟
دکتر قمرتاج خانبابایی 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر قمرتاج خانبابایی را ببینید.
+
آیا دکتر قمرتاج خانبابایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قمرتاج خانبابایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قمرتاج خانبابایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قمرتاج خانبابایی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قمرتاج خانبابایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر قمرتاج خانبابایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر قمرتاج خانبابایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قمرتاج خانبابایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر قمرتاج خانبابایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قمرتاج خانبابایی 0 از 5 است.

درباره دکتر قمرتاج خانباباییدکتر قمرتاج خانبابایی dr qamartaj khanbabayi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر قمرتاج خانبابایی در تهران، خیابان شریعتی، روبروی پارک شریعتی، کوچه اتوبانک، پلاک 73، واحد 10، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قمرتاج خانبابایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09378855303-02122896131-02122896130 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قمرتاج خانبابایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قمرتاج خانبابایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قمرتاج خانبابایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قمرتاج خانبابایی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قمرتاج خانبابایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.