%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349، طبقه 5 شمالی

تلفن:02188876011

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرزاد غلامپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرزاد غلامپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سکینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به نظر من دکتر خوبی هستن. دوستم هم بیمار ایشون بوده.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرزاد غلامپور
نوبت مطب میرداماد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349، طبقه 5 شمالی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرزاد غلامپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرزاد غلامپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرزاد غلامپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرزاد غلامپور چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرزاد غلامپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد غلامپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرزاد غلامپور کجا است؟
دکتر مهرزاد غلامپور 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرزاد غلامپور را ببینید.
+
آیا دکتر مهرزاد غلامپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد غلامپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرزاد غلامپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرزاد غلامپور متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرزاد غلامپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرزاد غلامپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرزاد غلامپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرزاد غلامپور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهرزاد غلامپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرزاد غلامپور 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرزاد غلامپوردکتر مهرزاد غلامپور dr mehrzad qolampour از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر مهرزاد غلامپور در تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 349، طبقه 5 شمالی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرزاد غلامپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188876011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرزاد غلامپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرزاد غلامپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرزاد غلامپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرزاد غلامپور متخصص و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرزاد غلامپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.