دکتر مرتضی عطری

دکتر مرتضی عطری

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

2065

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، ساختمان پزشکان شماره 4، طبقه اول، واحد 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی عطری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مرتضی عطری
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، ساختمان پزشکان شماره 4، طبقه اول، واحد 3

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی عطری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی عطری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی عطری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی عطری چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی عطری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی عطری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی عطری کجا است؟
دکتر مرتضی عطری 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرتضی عطری را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی عطری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی عطری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی عطری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی عطری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی عطری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی عطری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی عطری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی عطری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرتضی عطری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی عطری 0 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی عطریدکتر مرتضی عطری dr morteza atri از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر مرتضی عطری در تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، ساختمان پزشکان شماره 4، طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی عطری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188787562-02188881985 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی عطری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی عطری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی عطری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی عطری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی عطری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.