دکتر فروزنده فارغ پور

دکتر فروزنده فارغ پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

26724

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب یافت آباد

آدرس:

تهران، چهارراه یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید بهرامی، بین سپیده و بازرگان، طبقه اول بانک ملت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروزنده فارغ پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فروزنده فارغ پور
نوبت مطب یافت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، چهارراه یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید بهرامی، بین سپیده و بازرگان، طبقه اول بانک ملت

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروزنده فارغ پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروزنده فارغ پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروزنده فارغ پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروزنده فارغ پور چقدر است؟
هزینه ویزیت فروزنده فارغ پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروزنده فارغ پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروزنده فارغ پور کجا است؟
دکتر فروزنده فارغ پور 1 مطب در مطب یافت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فروزنده فارغ پور را ببینید.
+
آیا دکتر فروزنده فارغ پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروزنده فارغ پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروزنده فارغ پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروزنده فارغ پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروزنده فارغ پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فروزنده فارغ پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروزنده فارغ پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروزنده فارغ پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فروزنده فارغ پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروزنده فارغ پور 0 از 5 است.

درباره دکتر فروزنده فارغ پوردکتر فروزنده فارغ پور dr forouzandeh fareqpour از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فروزنده فارغ پور در تهران، چهارراه یافت آباد، شهرک ولیعصر، خیابان شهید بهرامی، بین سپیده و بازرگان، طبقه اول بانک ملت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروزنده فارغ پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166203707-02166203706 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروزنده فارغ پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروزنده فارغ پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروزنده فارغ پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروزنده فارغ پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروزنده فارغ پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.