دکتر رحمت اله آزادی

دکتر رحمت اله آزادی

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

19756
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس شرقی، نرسیده به فلکه سوم تهرانپارس، نبش کوچه میر (190 شرقی)، ساختمان 159

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحمت اله آزادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحمت اله آزادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار پزشک خوش اخلاق هستند و نکته بسیار مهم اینکه کاملا به حرفهای مریض توجه میکنن و تجویز میکنن یعنی اینکه مریض خیلی راحت هست

حشمت السادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر حاذق و صبور

محمدطاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوب و با حوصله

شیرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به نظر پزشک حاذقی بودند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خیلی خوبی هستن و تشخیص عالیه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رحمت اله آزادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، تهرانپارس شرقی، نرسیده به فلکه سوم تهرانپارس، نبش کوچه میر (190 شرقی)، ساختمان 159


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحمت اله آزادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحمت اله آزادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحمت اله آزادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحمت اله آزادی چقدر است؟
هزینه ویزیت رحمت اله آزادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت اله آزادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحمت اله آزادی کجا است؟
دکتر رحمت اله آزادی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحمت اله آزادی را ببینید.
+
آیا دکتر رحمت اله آزادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت اله آزادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحمت اله آزادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحمت اله آزادی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحمت اله آزادی چه زمانی است؟
دکتر رحمت اله آزادی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحمت اله آزادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحمت اله آزادی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر رحمت اله آزادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحمت اله آزادی 5 از 5 است.
درباره دکتر رحمت اله آزادی


دکتر رحمت اله آزادی dr rahmatollah azadi از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر رحمت اله آزادی در تهران، تهرانپارس شرقی، نرسیده به فلکه سوم تهرانپارس، نبش کوچه میر (190 شرقی)، ساختمان 159 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحمت اله آزادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177708173 , 09010399480 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحمت اله آزادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحمت اله آزادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحمت اله آزادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحمت اله آزادی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحمت اله آزادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.