%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۶۰۵۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبروی بانک پاساگارد، ساختمان پزشکان 110، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن اخیانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن اخیانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
دکتر محسن اخیانی
دکتر محسن اخیانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن اخیانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن اخیانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن اخیانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن اخیانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن اخیانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن اخیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن اخیانی کجا است؟
دکتر محسن اخیانی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن اخیانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن اخیانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن اخیانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن اخیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن اخیانی متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن اخیانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن اخیانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن اخیانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن اخیانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محسن اخیانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن اخیانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن اخیانیدکتر محسن اخیانی dr mohsen akhyani از دکترهای متخصص فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) کرج هستند. مطب دکتر محسن اخیانی در کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبروی بانک پاساگارد، ساختمان پزشکان 110، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن اخیانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632217385-02632216867 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن اخیانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن اخیانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن اخیانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن اخیانی فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن اخیانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.