کد نظام پزشکی

۱۶۰۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل 20 متری و صورتگر، کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر سروش ارشدی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیروس ارشدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

در حال حاضر نوبت گیری اینترنتی این پزشک فعال نمی باشد.

دکتر سیروس ارشدی
دکتر سیروس ارشدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیروس ارشدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیروس ارشدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیروس ارشدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیروس ارشدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیروس ارشدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس ارشدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیروس ارشدی کجا است؟
دکتر سیروس ارشدی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیروس ارشدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیروس ارشدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس ارشدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیروس ارشدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیروس ارشدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیروس ارشدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیروس ارشدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس ارشدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیروس ارشدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیروس ارشدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیروس ارشدی 0 از 5 است.

درباره دکتر سیروس ارشدیدکتر سیروس ارشدی dr sirous arshadi از دکترهای متخصص تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سیروس ارشدی در شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل 20 متری و صورتگر، کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی دکتر سروش ارشدی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیروس ارشدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132348975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیروس ارشدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیروس ارشدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیروس ارشدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیروس ارشدی تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیروس ارشدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.