دکتر سید محمد هادی مظلومی

دکتر سید محمد هادی مظلومی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

16639

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان 20 متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز، خیابان 20 متری سینما سعدی، نبش چهارراه معدل، طبقه فوقانی رادیولوژی دکتر پایدار

تلفن:07132303250

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد هادی مظلومی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محمد هادی مظلومی
نوبت مطب خیابان 20 متری سینما سعدی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان 20 متری سینما سعدی، نبش چهارراه معدل، طبقه فوقانی رادیولوژی دکتر پایدار

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد هادی مظلومی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد هادی مظلومی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد هادی مظلومی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد هادی مظلومی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد هادی مظلومی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد هادی مظلومی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد هادی مظلومی کجا است؟
دکتر سید محمد هادی مظلومی 1 مطب در مطب خیابان 20 متری سینما سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد هادی مظلومی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد هادی مظلومی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد هادی مظلومی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد هادی مظلومی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد هادی مظلومی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد هادی مظلومی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد هادی مظلومی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد هادی مظلومی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد هادی مظلومی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید محمد هادی مظلومی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد هادی مظلومی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد هادی مظلومیدکتر سید محمد هادی مظلومی dr seyed mohammad hadi mazloomi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر سید محمد هادی مظلومی در شیراز، خیابان 20 متری سینما سعدی، نبش چهارراه معدل، طبقه فوقانی رادیولوژی دکتر پایدار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد هادی مظلومی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132303250 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد هادی مظلومی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد هادی مظلومی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد هادی مظلومی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد هادی مظلومی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد هادی مظلومی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.