دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر خلیل انصارین

دکتر خلیل انصارین

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

فلوشیپ طب خواب

تبریز

کد نظام پزشکی

13083

درباره‌پزشک

متخصص داخلی

فوق تخصص ریه

فوق تخصص اختلالات خواب

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص ریه
  • فلوشیپ طب خواب

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، ابتدای خیابان گلگشت، 6 متری استادان

تلفن:04133352898

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک صادرات
  • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خلیل انصارین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خلیل انصارین
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان آزادی
تبریز - تبریز، خیابان آزادی، ابتدای خیابان گلگشت، 6 متری استادان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خلیل انصارین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خلیل انصارین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خلیل انصارین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خلیل انصارین چقدر است؟
هزینه ویزیت خلیل انصارین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل انصارین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خلیل انصارین کجا است؟
دکتر خلیل انصارین 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خلیل انصارین را ببینید.
+
آیا دکتر خلیل انصارین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل انصارین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خلیل انصارین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خلیل انصارین متخصص داخلی و ریه و طب خواب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خلیل انصارین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خلیل انصارین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل انصارین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خلیل انصارین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر خلیل انصارین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خلیل انصارین 0 از 5 است.
درباره دکتر خلیل انصارین


دکتر خلیل انصارین dr khalil ansarin از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر خلیل انصارین در تبریز، خیابان آزادی، ابتدای خیابان گلگشت، 6 متری استادان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خلیل انصارین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133352898 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خلیل انصارین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خلیل انصارین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خلیل انصارین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خلیل انصارین متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خلیل انصارین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.