%100
پیشنهاد(از 228 کاربر)

کد نظام پزشکی

12294

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب خیابان فلسطین

آدرس:

شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه)، نبش خیابان معدل، جنب مرکز تصویربرداری تابا، ساختمان 110، طبقه اول

تلفن:07132333636

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد مدنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد مدنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 228 کاربر)

%100
226 کاربر از 228 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  86 نفر
 • 15-45 دقیقه
  94 نفر
 • 45-90 دقیقه
  37 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فلسطین
ملاحظات

بیماران عزیز توجه فرمایید

در صورت عدم حضور در راس ساعت نوبت، نوبت شما لغو شده به حساب می آید و از پذیرش شما معذوریم.
نوبت های مطب جناب دکتر احمد مدنی به صورت روزانه راس ساعت 9 صبح در سایت دکترتو باز خواهد شد.

 • شرط سنی قابل پذیرش :نوزادی الی 7سال میباشد .
 • روزهای حضور دکتر در مطب شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه می باشد.
 • حتما در هنگام ثبت نوبت، نام و نام خانوادگی فرزندتان را ثبت نمایید.
 • بیماران گرامی؛ ساعت نوبت گرفته شده از سایت، ساعت حضور در مطب میباشد نه ساعت ملاقات با پزشک و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی میشود.
 • درصورتی که قبل از مراجعه به مطب به هردلیلی نوبت را لغو کنید در مطب پذیرش نخواهید شد.
دکتر احمد مدنی
دکتر احمد مدنی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد مدنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد مدنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد مدنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد مدنی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد مدنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد مدنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد مدنی کجا است؟
دکتراحمد مدنی مطب خیابان فلسطین مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد مدنی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد مدنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد مدنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد مدنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد مدنی متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد مدنی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد مدنی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد مدنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد مدنی چقدر است؟
تا کنون 228 نفر به دکتر احمد مدنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد مدنی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد مدنیدکتراحمد مدنی dr ahmad madani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر احمد مدنی در شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه)، نبش خیابان معدل، جنب مرکز تصویربرداری تابا، ساختمان 110، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد مدنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132333636 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد مدنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد مدنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد مدنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد مدنی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد مدنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.