دکتر محمد اسمعیل کوشش

دکتر محمد اسمعیل کوشش

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز

کد نظام پزشکی

26093
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از عفیف آباد، سمت راست، ساختمان پاپیون، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد اسمعیل کوشش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد اسمعیل کوشش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فریده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام،کارشون عالی هست، برای عفونت گوش مراجعه کردم،،تشخیص عالی و داروهای مناسب،و موثر،،خدا خیرشون بده،،،بی نظیر هستن

حمیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با اخلاق و تشخیص عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد اسمعیل کوشش
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان قصرالدشت
شیراز - شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از عفیف آباد، سمت راست، ساختمان پاپیون، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد اسمعیل کوشش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد اسمعیل کوشش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد اسمعیل کوشش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد اسمعیل کوشش چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد اسمعیل کوشش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اسمعیل کوشش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد اسمعیل کوشش کجا است؟
دکتر محمد اسمعیل کوشش 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد اسمعیل کوشش را ببینید.
+
آیا دکتر محمد اسمعیل کوشش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اسمعیل کوشش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد اسمعیل کوشش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد اسمعیل کوشش متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد اسمعیل کوشش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد اسمعیل کوشش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اسمعیل کوشش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد اسمعیل کوشش چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد اسمعیل کوشش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد اسمعیل کوشش 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد اسمعیل کوشش


دکتر محمد اسمعیل کوشش dr mohamad esmaeil koshesh از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر محمد اسمعیل کوشش در شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از عفیف آباد، سمت راست، ساختمان پاپیون، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد اسمعیل کوشش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136287697,07132302502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد اسمعیل کوشش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد اسمعیل کوشش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد اسمعیل کوشش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد اسمعیل کوشش متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد اسمعیل کوشش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.