دکتر آرش موسی الرضایی اقدم

دکتر آرش موسی الرضایی اقدم

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

ارومیه

کد نظام پزشکی

81538
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب بیمارستان امام خمینی

آدرس:

ارومیه، بلوار آیت الله مدرس، بلوار ارشاد، بیمارستان امام خمینی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرش موسی الرضایی اقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرش موسی الرضایی اقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

رخسار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک عالی ھستند....

خالد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی و کار بلد

آمنه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من خیلی راضی هستم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آرش موسی الرضایی اقدم
نوبت مطب بیمارستان امام خمینی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، بلوار آیت الله مدرس، بلوار ارشاد، بیمارستان امام خمینی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرش موسی الرضایی اقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش موسی الرضایی اقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرش موسی الرضایی اقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرش موسی الرضایی اقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش موسی الرضایی اقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش موسی الرضایی اقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرش موسی الرضایی اقدم کجا است؟
دکتر آرش موسی الرضایی اقدم 1 مطب در مطب بیمارستان امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرش موسی الرضایی اقدم را ببینید.
+
آیا دکتر آرش موسی الرضایی اقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش موسی الرضایی اقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرش موسی الرضایی اقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش موسی الرضایی اقدم متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرش موسی الرضایی اقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آرش موسی الرضایی اقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش موسی الرضایی اقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرش موسی الرضایی اقدم چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر آرش موسی الرضایی اقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرش موسی الرضایی اقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر آرش موسی الرضایی اقدمدکتر آرش موسی الرضایی اقدم dr arash moosa alrezaie aghdam از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ارومیه هستند. مطب دکتر آرش موسی الرضایی اقدم در ارومیه، بلوار آیت الله مدرس، بلوار ارشاد، بیمارستان امام خمینی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرش موسی الرضایی اقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433469931-04433457286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرش موسی الرضایی اقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرش موسی الرضایی اقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرش موسی الرضایی اقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرش موسی الرضایی اقدم متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرش موسی الرضایی اقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.