تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان میهن غربی، فاز 3، کلینیک سروش

تلفن:06133330104

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زیور شیرین پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زیور شیرین پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کیانپارس
اهواز - اهواز، کیانپارس، خیابان میهن غربی، فاز 3، کلینیک سروش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زیور شیرین پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیور شیرین پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زیور شیرین پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زیور شیرین پور چقدر است؟
هزینه ویزیت زیور شیرین پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیور شیرین پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زیور شیرین پور کجا است؟
دکتر زیور شیرین پور 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زیور شیرین پور را ببینید.
+
آیا دکتر زیور شیرین پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیور شیرین پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زیور شیرین پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیور شیرین پور متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زیور شیرین پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زیور شیرین پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیور شیرین پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زیور شیرین پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زیور شیرین پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زیور شیرین پور 0 از 5 است.
درباره دکتر زیور شیرین پور


دکتر زیور شیرین پور dr zivar shirinpoor از دکترهای متخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر زیور شیرین پور در اهواز، کیانپارس، خیابان میهن غربی، فاز 3، کلینیک سروش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زیور شیرین پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133330104 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زیور شیرین پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زیور شیرین پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زیور شیرین پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زیور شیرین پور متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زیور شیرین پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.