دکتر محمدرضا مسجدی

دکتر محمدرضا مسجدی

فوق تخصص ریه

تهران

کد نظام پزشکی

16533
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا مسجدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا مسجدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالییییییییی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا مسجدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب اقدسیه
تهران - تهران، اقدسیه، روبروی بیمارستان نیکان، کلینیک نیکان، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا مسجدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا مسجدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا مسجدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مسجدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا مسجدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مسجدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا مسجدی کجا است؟
دکتر محمدرضا مسجدی 1 مطب در مطب اقدسیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا مسجدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا مسجدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مسجدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا مسجدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا مسجدی متخصص ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا مسجدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا مسجدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مسجدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا مسجدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا مسجدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا مسجدی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا مسجدی


دکتر محمدرضا مسجدی dr mohammadreza masjedi از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا مسجدی در تهران، اقدسیه، روبروی بیمارستان نیکان، کلینیک نیکان، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا مسجدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02171062400-02171062414 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا مسجدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا مسجدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا مسجدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا مسجدی متخصص و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا مسجدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.