دکتر مهرداد اسماعیلی

دکتر مهرداد اسماعیلی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

شیراز

کد نظام پزشکی

36266
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات میدان دانشجو

آدرس:

شیراز ، میدان دانشجو ،جنب داروخانه امین علی ، ساختمان ارم ، طبقه دوم

تلفن:07132274861

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد اسماعیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد اسماعیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

ایرج
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر اسماعیلی بسیار دکتر خوب و باتجربه، با اخلاق،در یک کلمه مردی از جنس خدا هستند🙏🙏🌹🌹

مبین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

هاجر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده هستند،هم از لحاظ علم و دانش و تخصص و هم از اخلاق و منش.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی عالی عالی جراحی گردن داشتم.به ایشون میگن پنجه طلا واقعا از هر لحاظ عالی.از خداوند براشون سلامتی و عمر طولانی خواهانم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرداد اسماعیلی
نوبت مطب میدان دانشجو
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز ، میدان دانشجو ،جنب داروخانه امین علی ، ساختمان ارم ، طبقه دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد اسماعیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد اسماعیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد اسماعیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد اسماعیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد اسماعیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد اسماعیلی کجا است؟
دکتر مهرداد اسماعیلی 1 مطب در میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد اسماعیلی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد اسماعیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد اسماعیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد اسماعیلی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد اسماعیلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد اسماعیلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد اسماعیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد اسماعیلی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر مهرداد اسماعیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد اسماعیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد اسماعیلیدکتر مهرداد اسماعیلی dr mehrdad esmaeli از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر مهرداد اسماعیلی در شیراز ، میدان دانشجو ،جنب داروخانه امین علی ، ساختمان ارم ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد اسماعیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132274861 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد اسماعیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد اسماعیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد اسماعیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد اسماعیلی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد اسماعیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.