%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه چهارم

تلفن:02188196191

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • سلامت
 • ایثارگران
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • روستاییان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا ذاکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا ذاکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مژگان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک حاذق و مجربی هستند در مطب‌های احساس آرامش داری و به بیمار استرس،نمی دهند من از،سال ۸۸ پیش ایشان مراجعه میکنم و واقعا" راضی هستم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمیدرضا ذاکری
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه چهارم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا ذاکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا ذاکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا ذاکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا ذاکری چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا ذاکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا ذاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا ذاکری کجا است؟
دکتر حمیدرضا ذاکری 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا ذاکری را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا ذاکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا ذاکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا ذاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا ذاکری متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا ذاکری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا ذاکری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا ذاکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا ذاکری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حمیدرضا ذاکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا ذاکری 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا ذاکریدکتر حمیدرضا ذاکری dr hamidreza zakeri از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا ذاکری در تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا ذاکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188196191 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا ذاکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا ذاکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا ذاکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا ذاکری متخصص و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا ذاکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.