دکتر رضا ملک زاده

دکتر رضا ملک زاده

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تهران

کد نظام پزشکی

19071

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب کارگر شمالی

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه 19، پلاک 144، کلینیک مسعود (مرکز مشاوره بیماری های گوارش و کبد تهران)

تلفن:02188336310

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • ایرانیان
  • سایر اقشار

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا ملک زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا ملک زاده
نوبت مطب کارگر شمالی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه 19، پلاک 144، کلینیک مسعود (مرکز مشاوره بیماری های گوارش و کبد تهران)

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا ملک زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا ملک زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا ملک زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا ملک زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا ملک زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ملک زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا ملک زاده کجا است؟
دکتر رضا ملک زاده 1 مطب در مطب کارگر شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا ملک زاده را ببینید.
+
آیا دکتر رضا ملک زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ملک زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا ملک زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا ملک زاده متخصص گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا ملک زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا ملک زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا ملک زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا ملک زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا ملک زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا ملک زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا ملک زادهدکتر رضا ملک زاده dr reza malekzadeh از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر رضا ملک زاده در تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه 19، پلاک 144، کلینیک مسعود (مرکز مشاوره بیماری های گوارش و کبد تهران) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا ملک زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188336310 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا ملک زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا ملک زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا ملک زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا ملک زاده متخصص و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا ملک زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.