دکتر مولود عباس زاده سرستی

دکتر مولود عباس زاده سرستی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

45599
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب سرسبز

آدرس:

تهران،بزرگراه رسالت ، چهارراه سرسبز ، ساختمان پزشکان عتیق ، پلاک 707،طبقه ۳

تلفن:02177893974

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مولود عباس زاده سرستی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مولود عباس زاده سرستی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

صفیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی پزشک خوبین. من عمل مثانه پیش خانوم دکتر انجام دادم بسیار بسیار راضیم. ممنونم از خانم دکتر الان ۱۵ ساله از عمل من میگذره من هیچ مشکلی ندارم.

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

حرفه ای در کار و بسیار خوش اخلاق

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

باحوصله و روی باز با بیمار صحبت میکنند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مولود عباس زاده سرستی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مولود عباس زاده سرستی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مولود عباس زاده سرستی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مولود عباس زاده سرستی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مولود عباس زاده سرستی چقدر است؟
هزینه ویزیت مولود عباس زاده سرستی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مولود عباس زاده سرستی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مولود عباس زاده سرستی کجا است؟
دکتر مولود عباس زاده سرستی 1 مطب در مطب سرسبز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مولود عباس زاده سرستی را ببینید.
+
آیا دکتر مولود عباس زاده سرستی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مولود عباس زاده سرستی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مولود عباس زاده سرستی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مولود عباس زاده سرستی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مولود عباس زاده سرستی چه زمانی است؟
دکتر مولود عباس زاده سرستی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مولود عباس زاده سرستی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مولود عباس زاده سرستی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مولود عباس زاده سرستی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مولود عباس زاده سرستی 5 از 5 است.

درباره دکتر مولود عباس زاده سرستیدکتر مولود عباس زاده سرستی dr molod abaszade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مولود عباس زاده سرستی در تهران،بزرگراه رسالت ، چهارراه سرسبز ، ساختمان پزشکان عتیق ، پلاک 707،طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مولود عباس زاده سرستی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177893974 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مولود عباس زاده سرستی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مولود عباس زاده سرستی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مولود عباس زاده سرستی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مولود عباس زاده سرستی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مولود عباس زاده سرستی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.