دکتر موسی کرمی خراط

دکتر موسی کرمی خراط

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

73472
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران پارس ،بین فلکه دوم و سوم، خیابان ١٨٨ شرقى، پلاک 105،ساختمان پزشکان 107،طبقه 4،واحد 7

تلفن:02177737167

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر موسی کرمی خراط را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر موسی کرمی خراط بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آرامش و متانت این دکتر ودقت در معاینه و گذاشتن وقت کافی برای بیمار و لبخند امید دهنده ای که دارن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر موسی کرمی خراط
نوبت مطب خیابان تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران پارس ،بین فلکه دوم و سوم، خیابان ١٨٨ شرقى، پلاک 105،ساختمان پزشکان 107،طبقه 4،واحد 7

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر موسی کرمی خراط را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر موسی کرمی خراط نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر موسی کرمی خراط در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر موسی کرمی خراط چقدر است؟
هزینه ویزیت موسی کرمی خراط با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر موسی کرمی خراط می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر موسی کرمی خراط کجا است؟
دکتر موسی کرمی خراط 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر موسی کرمی خراط را ببینید.
+
آیا دکتر موسی کرمی خراط امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر موسی کرمی خراط در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر موسی کرمی خراط در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر موسی کرمی خراط متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر موسی کرمی خراط چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر موسی کرمی خراط تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر موسی کرمی خراط در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر موسی کرمی خراط چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر موسی کرمی خراط رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر موسی کرمی خراط 5 از 5 است.

درباره دکتر موسی کرمی خراطدکتر موسی کرمی خراط dr mosa karami kharst از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر موسی کرمی خراط در تهران پارس ،بین فلکه دوم و سوم، خیابان ١٨٨ شرقى، پلاک 105،ساختمان پزشکان 107،طبقه 4،واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر موسی کرمی خراط می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177737167 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر موسی کرمی خراط و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر موسی کرمی خراط هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر موسی کرمی خراط فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر موسی کرمی خراط متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر موسی کرمی خراط مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.