دکتر سید علی صفوی نایینی

دکتر سید علی صفوی نایینی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

33786
%90
پیشنهاد(از 56 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران ،سعادت آباد،تقاطع سعادت آباد،بلوار دریا،روبروی مسجد قدس،پلاک 47،ساختمان پزشکان شماره 1،طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علی صفوی نایینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی صفوی نایینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 56 کاربر)

%90
50 کاربر از 56 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  20 نفر

نظرات

پوریا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام بنده گوش راست و چپ خود را پیش دکتر صفوی عمل کردم و باید بگم که ایشون در نگاه اول مشکل شمارو میفهمن .... من به شدت راضی هستم چون به کارشون مسلط هستند و کارشون درسته

گیتی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

معاینه سرسری وبااسترس اصلا نمیتونی سوال بپرسی انتظار زیاد با وجود سروقت بودند.

افسون
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اصلا برای معاینه دقیق وقت نمی‌گذارند و با عجله و استرس ویزیت انجام می‌شود و دستیار ایشون برخورد مناسبی ندارند....

نوشین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فقط در مطب زمان کافی رو برای ویزیت هر فرد نمی گذارند و با عجله و استرس میری و برمیگردی بیرون از اتاق . ولی پزشک ماهری هستند.

رامونا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشون متخصص هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید علی صفوی نایینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی صفوی نایینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی صفوی نایینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی صفوی نایینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی صفوی نایینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی صفوی نایینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی صفوی نایینی کجا است؟
دکتر سید علی صفوی نایینی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی صفوی نایینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی صفوی نایینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی صفوی نایینی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی صفوی نایینی چه زمانی است؟
دکتر سید علی صفوی نایینی از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی صفوی نایینی چقدر است؟
تا کنون 56 نفر به دکتر سید علی صفوی نایینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی صفوی نایینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علی صفوی نایینیدکتر سید علی صفوی نایینی dr seyed ali safavi naeeni از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سید علی صفوی نایینی در تهران ،سعادت آباد،تقاطع سعادت آباد،بلوار دریا،روبروی مسجد قدس،پلاک 47،ساختمان پزشکان شماره 1،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی صفوی نایینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188693070,02188693014 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی صفوی نایینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی صفوی نایینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی صفوی نایینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی صفوی نایینی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی صفوی نایینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.