دکتر سید علی صفوی نایینی

دکتر سید علی صفوی نایینی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران
%۹۳
پیشنهاد(از ۵۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۳۷۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران ،سعادت آباد،تقاطع سعادت آباد،بلوار دریا،روبروی مسجد قدس،پلاک 47،ساختمان پزشکان شماره 1،طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید علی صفوی نایینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی صفوی نایینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۳ کاربر)

%۹۳
۴۹ کاربر از ۵۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

لطفا توجه فرمایید نوبتهای اعلام شده ساعت حضور در مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است بین 3تا 4 ساعت بطول بینجامد . 

مبلغ ویزیت بسته به معاینات متغیر است.

دکتر سید علی صفوی نایینی
دکتر سید علی صفوی نایینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی صفوی نایینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی صفوی نایینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی صفوی نایینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی صفوی نایینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی صفوی نایینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی صفوی نایینی کجا است؟
دکتر سید علی صفوی نایینی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علی صفوی نایینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی صفوی نایینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی صفوی نایینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی صفوی نایینی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی صفوی نایینی چه زمانی است؟
دکتر سید علی صفوی نایینی از روز شنبه 7 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی صفوی نایینی چقدر است؟
تا کنون 53 نفر به دکتر سید علی صفوی نایینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی صفوی نایینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید علی صفوی نایینیدکتر سید علی صفوی نایینی dr seyed ali safavi naeeni از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سید علی صفوی نایینی در تهران ،سعادت آباد،تقاطع سعادت آباد،بلوار دریا،روبروی مسجد قدس،پلاک 47،ساختمان پزشکان شماره 1،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی صفوی نایینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188693070,02188693014 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی صفوی نایینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی صفوی نایینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی صفوی نایینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی صفوی نایینی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی صفوی نایینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.