دکتر سید علی صفوی نایینی

دکتر سید علی صفوی نایینی

کد نظام پزشکی: 33786
4.6 (70 نظر)
٪92 پیشنهاد کاربران
1726 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سید علی صفوی نایینی

مطب خیابان سعادت آباد
آدرس: تهران - تهران ،سعادت آباد،تقاطع سعادت آباد،بلوار دریا،روبروی مسجد قدس،پلاک 47،ساختمان پزشکان شماره 1،طبقه سوم
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر مرتضی نوری
دکتر مرتضی نوری
گوش، حلق و بینی
4.8
(208 نظر)
4157 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:2 مرداد 1403
دکتر مریم یعقوبی
دکتر مریم یعقوبی
گوش، حلق و بینی
4.8
(71 نظر)
909 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:17 تیر 1403
دکتر وحیده شوشی دزفولی
دکتر وحیده شوشی دزفولی
گوش، حلق و بینی
4.9
(26 نظر)
520 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403

آدرس مطب دکتر سید علی صفوی نایینی

مطب خیابان سعادت آباد
آدرس:
تهران ،سعادت آباد،تقاطع سعادت آباد،بلوار دریا،روبروی مسجد قدس،پلاک 47،ساختمان پزشکان شماره 1،طبقه سوم

نظرات درباره دکتر سید علی صفوی نایینی

4.6
از 70 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%92
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/21)
(1403/03/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
صدای خش خش برگهای پاییزی زیرپا ،توی گوشم به صورت ۲۴ ساعته داشتم و هر دکتری رفتم کلی شنوایی سنجی و ام ار ای دادند و غیره ،و گفتند کاری نمی تونیم انجام بدیم ولی ایشون فقط به من گفتند دستت رو صاف بیار جلو و نگه دار ،بعد از دو ثانیه گفتند با خودت چیکار می کنی خانم؟ استرس و اضطراب داره داغونت می کنه و چند دارو دادند و گفتند به موقع بخواب و بی خیال هر مشکل ،ارام بخش هم نوشتند که بتونم به موقع و زود بخوابم ،بعد از سه ماه و نیم کلا صدا قطع شد با همون یه نسخه خوب شدم(البته من پنج ماهی بود متوجه شده بودم تومور مغزی دارم و فکر می کردم اون باعثش شده ولی دکتر اصلا به ام ار ای نگاه هم ننداخت ،با لرزش انگشتانم متوجه شدند استرس زیاد باعث شده )من که واقعا ممنون و مدیونشون هستم ،ایشالا همیشه تنشون سلامت و سایه شون مستدام
بهروز(1403/01/22)
(1403/01/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من خیلی خیلی راضی ام در جراحی بینظیره . واقعا دست مریزاد . با توجه به دو جراحی توسط ایشان و مرحوم پدر بزرگوارشون داشتم جراح دیگری عمل منو بخاطر گستردگی عفونت در جمجمه سرم قبول نمیکرد . از این که بعد از جراحی صورتم فلج نشد از پرفسور عزیز ممنونم .
رژین(1402/12/09)
(1402/12/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
تشخیصشون عالیه من دکتری که قبل ایشون رفته بودم تشخیص اشتباه داده بودن و من کلی قرص اشتباهی خورده بودم اما پیش ایشون که رفتم همون اول متوجه مشکل من شدن و واقعا نجاتم دادن خدا خیرشون بده
قاسم(1402/11/09)
(1402/11/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر صفوی طبیبی حاذق ,انسانی فرهیخته, جراحی با سرپنجه های طلایی ,پزشکی متعهد ,مسئولیت پذیر , امید آفرین بیماران نا امید ,با وجدان , التیام بخش الام دردمندان می باشند بدینوسیله تلاش های عزت بخش ایشان را پاس داشته و بر اراده سترگ شان در کسوت پزشکی بوسه می زنم و نقش به سزای دکتر صفوی نایینی در حفظ سلامت و موجودیت بیماران ستودنی است.
ستایش(1402/10/15)
(1402/10/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خیلی دکتر با سواد و با علمی هستن برای مشکل قارچ گوشی که داشتم پیششون رفتم خیلی با حوصله و مهربون.
مریم(1402/08/01)
(1402/08/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتر صفوی بهترین دکتر ، بی نظیر و برای بیمار وقت می‌گذارند از نظر درمان عالی . جراحی انحراف بینی و سینوس داشتم خیلی راحت و بدون برگشت عمل موفقی داشتم و به دیگران پیشنهاد میکنم .

سوالات متداول راجع به دکتر سید علی صفوی نایینی

چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی صفوی نایینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی صفوی نایینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی صفوی نایینی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سید علی صفوی نایینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی صفوی نایینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سید علی صفوی نایینی کجا است؟
دکتر سید علی صفوی نایینی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی را ببینید.
آیا دکتر سید علی صفوی نایینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سید علی صفوی نایینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی صفوی نایینی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی صفوی نایینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید علی صفوی نایینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی صفوی نایینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی صفوی نایینی چقدر است؟
تا کنون 70 نفر به دکتر سید علی صفوی نایینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی صفوی نایینی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سید علی صفوی نایینیدکتر سید علی صفوی نایینی dr seyed ali safavi naeeni از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سید علی صفوی نایینی در تهران ،سعادت آباد،تقاطع سعادت آباد،بلوار دریا،روبروی مسجد قدس،پلاک 47،ساختمان پزشکان شماره 1،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی صفوی نایینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188693070,02188693014 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی صفوی نایینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی صفوی نایینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی صفوی نایینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی صفوی نایینی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی صفوی نایینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.