دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

عضو انجمن قلب کودکان ایران 

معاون پژوهشی مرکر تحقیقات قلب کودکان اصفهان

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

اکو قلب جنین_ آنژیوگرافی _ اکوکاردیوگرافی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، روبه روی بانک سپه، جنب ام آر آی، ساختمان هزاره، طبقه چهارم

تلفن:03132373645

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

شمیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با عرض سلام و تشکر از خدای متعال که همچین پزشک فرشته ای در زندگی من قرار داد اخلاق عالی برخورد خیلی خوب و شایسته دلسوز و با تجربه تشخیص در بیماری قلبی عالی اصلا جای نگرانی برام وجود نداشت چکاپ انجام شد دکتر خوش صحبت و خیلی راهنمایی میکنن در بررسی خیلی دقت میکنن و پاسخ میدهن همیشه چه حضوری و تلفنی خدا عمرشون بده بهتون دکتر احمدی معرفی میکنم من از جنینی تا الان که بزرگ سال هستم پیش دکتر میرم خیلی خیلی راضیم فقط هم دکتر احمدی که فوق تخصص قلب هستن قبول دارم و پزشک قلب دیگری قبول ندارم باز تشکر زیاد از جناب دکتر و خانواده محترمشون .

شمیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

از همه نظر عالی هستن تو تشخیص بیماری از اقای دکتر احمدی بابت لطف و صبوری در برخورد و تشخیص بیماری ممنونم و بابت همکارانشون در مطب بابت بیماری و راهنمایی های خوبشون سپاس گزارم و از برخورد منشی مطب خیلی راضی هستم و از همکاری دکتر و همکارانش ممنونم و هم از برخورد خوب منشی مطب راضی هستم با کمال تشکر.

دارمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فکر کنم کارشو رو بلده

گلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستند پیشنهادمیشود

آیناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص ایشون دقیق هست و اینکه اصلا آدمو نگران نمیکنن .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا احمدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، روبه روی بانک سپه، جنب ام آر آی، ساختمان هزاره، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا احمدی کجا است؟
دکتر علیرضا احمدی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا احمدی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا احمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا احمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا احمدی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر علیرضا احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا احمدی 5 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا احمدی


دکتر علیرضا احمدی dr alireza ahmadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر علیرضا احمدی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، روبه روی بانک سپه، جنب ام آر آی، ساختمان هزاره، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132373645 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا احمدی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.