دکتر مریم زاهدی

دکتر مریم زاهدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

19749
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم زاهدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم زاهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

منال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از برخورد پزشک راضی نبودم.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

چون برای مریض وقت کافی میگذارد وبه تمام صحبتهای بیمار با حوصله گوش میکند

منظر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

چون پزشک مجرب و دانایی است.

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عمل فوق العاده سختی داشتم که فقط ایشون توانایی انجام این عمل رو داشتن رحم و تخمدان پراز کیستهای ریز شده بود ایشونواقعا فرشته نجات من بودن دکتر دیگری این عمل رو قبول نکرد زندگی منو نجات دادن ازشون بینهایت ممنونم

شکوفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر با آرامش و دقت درمان را شروع کردن . . هنور کار خصی انجام ندادم ولی آرامش و دقتشون برام حس خوبی داشت .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم زاهدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم زاهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم زاهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم زاهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم زاهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم زاهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زاهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم زاهدی کجا است؟
دکتر مریم زاهدی 1 مطب در مطب خیابان جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم زاهدی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم زاهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زاهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم زاهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم زاهدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم زاهدی چه زمانی است؟
دکتر مریم زاهدی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم زاهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم زاهدی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مریم زاهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم زاهدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم زاهدیدکتر مریم زاهدی dr maryam zahedi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم زاهدی در تهران، خیابان آفریقا، نبش سرو، پلاک 2، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم زاهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188787409 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم زاهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم زاهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم زاهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم زاهدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم زاهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.